کاغذ رول حرارتی
کاغذ رول حرارتی
آگوست 14, 2020
قیمت کاغذ دستگاه پوز
قیمت کاغذ دستگاه پوز
آگوست 14, 2020
نمایش همه
تولید کننده کاغذ رول حرارتی

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

کاغذ حرارتی کاما KAMA تولید کننده کاغذ رول حرارتی با بیست سال سابقه در تولید و فروش کاغذ حرارتی پیشگام در این عرصه می باشد .

یک تولید کننده کاغذ رول حرارتی می تواند در متراژهای 20 الی 65 اقدام به تولید کند اما از جمله متراژهایی که با بیشترین درخواست رو به رو هستند، رول حرارتی 8 سانتی متری که فقط در فیش پرینتر ها به کار می رود. رول حرارتی 54 میلی متری که در پوزهای بانکی و ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و رول حرارتی 57 میلی متری که تنها قابل استفاده در ترازو، پرینتر و صندوق فروشگاهی ecr می باشد. علاوه برای رول با عرض های 50 ،55 ،60 و 65 میلی متر هم وجود دارد که بیشتر در پرینترهای صدور فیش استفاده می شود.

تولید کننده کاغذ رول حرارتی این رول ها را طوری ساخته اند که به حرارت حساس هستند و وقتی در داخل دستگاه چاپگر به انها حرارت وارد می شود، متن مورد نظر بر روی انها چاپ می گردد. این عمل چاپ بدون استفاده از جوهر در دستگاه های چاپگر انجام می شود.

در چند سال اخیر صنعت گران و تولید کننده کاغذ رول حرارتی ایرانی، به منظور تامین نیازهای صنایع، سازمان ها و موسسات داخلی، اقدام به تولید کاغذ رول حرارتی درجه یک و مرغوب نموده اند و این محصول را با قیمت مناسب در سراسر کشور عرضه می نمایند.چه خوب است که برای حمایت هر چه بیشتر از تولید کننده کاغذ رول حرارتی ایرانی به جای محصولات خارجی که ما را وابسته به بیگانگان کرده و سرمایه های ارزی کشور را به هدر می دهند، محصول با کیفیت و مرغوب ایرانی را خریداری کنیم.

کشورهای تولید کننده کاغذ رول حرارتی

کشورهای مثل ایران – کره – سنگاپور – چین و مالزی کشور سازنده رول کاغذ حرارتی می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *