نوار سونوگرافی سونی SONY
نوار سونوگرافی سونی SONY
می 2, 2021
کاغذ سونوگرافی سونی SONY
کاغذ سونوگرافی سونی SONY
می 2, 2021
نمایش همه
رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی جزئیات تصویر عالی و وضوح عالی تصویر چاپ شده را ارائه می دهد. سری UPP-110 ویژگی های پیشرفته زیر را ارائه می دهد:

مقاومت در برابر آب بالا ، عملکرد مطابقت با سر ، تولید مثل در مقیاس خاکستری ، لایه ضد الکترواستاتیک ، حداقل پیچش یا حلقه زنی ، مقاومت در برابر رطوبت و گرما ، کیفیت چاپ برتر و خواص عالی پارگی . رول کاغذ سونوگرافی میتسوبیشی محصولی با کیفیت بالا است که وضوح بهینه را برای چاپ تشخیصی سونوگرافی ارائه می دهد. رول کاغذ سونوگرافی باید در مناطق تحت کنترل دما نگهداری شوند تا بالاترین سطح کیفیت را داشته باشند.

نوع بسته بندی رول کاغذ سونوگرافی

ابتدا در کیسه های پلی بگ ، سپس در کارتن برای رول کاغذ سونوگرافی ، معمولاً 10 رول کاغذ سونوگرافی در یک جعبه ، مقدار کل کارتن بر اساس اندازه محصولات خواهد بود. برای رول کاغذ سونوگرافی z-fold ، معمولاً قابل جدا شدن از گرما است ، مقدار کل کارتن بر اساس اندازه محصولات خواهد بود.

گرند پیپر که در سال 1988 تاسیس شد ، امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان رول کاغذ سونوگرافی پزشکی در چین تبدیل شده است رول کاغذ سونوگرافی با بیش از 3000 فروشنده همکاری به یک تولید کننده حرفه ای و مدرن از سری کاغذهای ضبط کننده پزشکی تبدیل شده است. رول کاغذ سونگرافی سیاه و سفید نوع I با کیفیت بالا تصویر بالایی ارائه می دهند. رول کاغذ سونوگرافی بر اساس شیوه نامه های اساسی ساخته شده است که حتی اطلاعات کوچک را برای خواندن صحیح EKG با دقت می خواند

رول کاغذ سونوگرافی رسانه چاپ حرارتی با کیفیت بالا: 10 رول / جعبه ، کیفیت عالی کاغذ. رول یکنواخت (110 میلی متر x 20 متر) از کاغذ فیلم اولتراسوند حاوی تقریباً 270 چاپ در هر رول است ، حداکثر استفاده را می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *