کاغذ حرارتی دستگاه خودپرداز ATM
کاغذ حرارتی دستگاه خودپرداز ATM
سپتامبر 9, 2020
نمایندگی فروش رول سونوگرافی سونی
نمایندگی فروش رول سونوگرافی سونی
می 2, 2021
نمایش همه
خرید و فروش کاغذ حرارتی

خرید و فروش کاغذ حرارتی

خرید و فروش کاغذ حرارتی

بازار خرید و فروش کاغذ حرارتی تحت تأثیر چندین درگیری بوده است که در آن استفاده از بیس فنول در راس ذهن تولیدکنندگان و خرید و فروش کاغذ حرارتی و آژانس های حفاظت از محیط زیست باقی مانده است. با این حال ، بهبود محصولات و معرفی کاغذهای حرارتی بدون بیسفنول باعث شده است که خرید و فروش کاغذ حرارتی پایدار باشد.

استفاده از دستگاه (POS) برای تقاضای سنگین رسیدهای دریافت در محل فروش (POS) همچنان سهم قابل توجهی در بازار خرید و فروش کاغذ حرارتی را تشکیل می دهد. خرید و فروش کاغذ حرارتی در برنامه رسید به نقطه فروش نزدیک به 71 درصد از تقاضای جهانی در سال 2018 را تشکیل می دهد. تجارت در محل فروش بستر اصلی تبادل اسکناس در چندین صنعت است که در آن پول نقد و گاهی کارت- معاملات مبتنی بر درگیر هستند.

ضمن برآورد چشم انداز آینده بازار خرید و فروش کاغذ حرارتی افزایش نفوذ در بستر تجارت الکترونیکی و روش های پرداخت دیجیتال در صنعت فروشگاه را که منجر به کاهش تقاضا برای تجارت در محل فروش می شود ، در نظر گرفته است.

این مطالعه ارزیابی می کند که تقاضا برای خرید و فروش کاغذ حرارتی با ضخامت 60-80 میکرون در بین مصرف کنندگان نهایی بیشتر است. در سال 2018 ، بیش از 70٪ از کاغذ های حرارتی مصرفی از محدوده ضخامت 60-80 میکرون بودند.

همانطور که 60-80 میکرون ضخامت در محدوده مطلوب نیاز کاربر نهایی به دوام و کاغذ بیشتر روی هر رول قرار می گیرد ، کاغذ حرارتی کاما مصرف قابل توجه خود را در بین کاربران نهایی پیدا می کند. بقیه حجم مصرف به دلیل تقاضای خرید و فروش کاغذ حرارتی با ضخامت 80-90 میکرون بود که کاربرد آنها محدود به موارد خاص است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *